Anam... Zombiler geliyor kaçın!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Zombilerin toplanacağı yeni mekan...

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Colic - Tayland 2006

YazarMesaj
Admin
Admin
Admin
Admin

Colic - Tayland 2006 Empty
MesajKonu: Colic - Tayland 2006   Colic - Tayland 2006 EmptyPerş. Ağus. 06, 2009 5:19 pm

colic nedir diye sorduğunuzu duyar gibiyim. colic 6 aylığa kadar olan bebeklerin ağlama hastalığıdır. çocuk üzerine karınca tırmansa ağlamaya başlar susmaz. bazen de durup dururken ağlar. evlat tabii, insanın içi kaldırmaz ağlasın üzülsün falan diye. ama her insanın da bir dayanma noktası var.

filmin konusu nedir diye sorduğunuzu duyar gibiyim. filmimiz yeni evli, genç bir çiftin yeni bir eve taşındığı ve akabinde olayların geliştiği formatta bir film. çiftten kadın olanı hamile kaldığı için evlenmek zorunda kalıyorlar(gerçi cümleye bak, erkek olan hamile kalır mı hiç). sonra adamın anasının evine yerleşiyorlar, çocuk doğuyor falandır filandır derken bir bakıyorsunuz film bitmiş. öyle bir film işte. yer yer final destinasyon adlı amarikan filmini anımsattı bana. size de anımsatacağına bahse girerim.

güzel mi diye sorduğunuzu duyar gibiyim. bunu ben de anlayamadım. aynı gün içerisinde izlediğim noroi'den kalma gerilim colic adlı filme yaradı diyebilirim. lan kesin çok korkunç bişey olacak diye diken üstünde izledim filmi. çok korkunç bi sahne yoktu açıkçası fakat aniden "röh!" diye çıkmadılar da değil. doğaüstü mevzular da açılıyor filmde. en çok beğendiğim sahne ise otistik çocukların olduğu hastane sahnesi. güzeldi orası. sonunda ise "bunca tantana bu yüzden miymiş" diyeceğinize bahse girerim. izleyin ama niye izle dedin diye sormayın. gidip dabbe'yi semum'u izlemenizden iyidir. izlemezsiniz de zaten bir şey kaybetmezsiniz. kesinlikle tavsiye ediyorum. şaka lan şaka, etmiyorum. izleyin siz yine de.
http://beneaththeground.hareketforum.com

Colic - Tayland 2006
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Them (Ils) 2006
» Shrooms (2006)
» Gwai wik (2006)
» 13 Beloved (2006)