Anam... Zombiler geliyor kaçın!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Zombilerin toplanacağı yeni mekan...

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Stephen King - Kara Ev

YazarMesaj
Admin
Admin
Admin
Admin

Stephen King - Kara Ev Empty
MesajKonu: Stephen King - Kara Ev   Stephen King - Kara Ev EmptyPerş. Ağus. 06, 2009 5:50 pm

Kitap Adı : KARA EV
Orjinal Adı : Black House
Yazarı : STEPHEN KING
Türü : ROMAN
Çevirmen : Canan Kim

Geçen yüzyılın başlarında yaşayan Albert Fish adlı katilin işlediği cinayetlerin benzerleri küçük kasabada işlenmeye başlayınca meçhul katile "Balıkçı" adı takılır. Bu cinayetler sapık bir beynin ürünü müydü, yoksa bu sessiz kasabayı güzemli kötü bir güç mü sarmıştı? Emekli dedektif Jack�in açıklanması zor gündüz rüyalarının sebebi neydi? Ormanın ıssız bir köşesinde içinde dehşet barındıran korkunç Kara Ev�deki kötülüklerle nasıl savaşacaktı?...

eleştiriler:
Kara Ev tam bir başyapıt . Mutlaka okunması gereken bir kitap . ÖZellikle Stephen King in eserlerine ilgi duyan varsa şiddetle öneriyorum . Başlarda biraz sıkıntı yaşayabilirsiniz yalnız daha sonra karakterler oturdukça kitap sizi alıp götürecektir .

kitabı aldıktan sonra ilk 1ay okumadım başkısmını okudum hiç bişey anlamadım .ama geçen can sıkıntısından biraz ilerleme kaydettim şu ana kadar okuduğum en iyi kitabı. bu adamın hayalgücü beni şaşırtmaya devam ediyor.

Bu kitabı okumadan önce TILSIMI okumanızı tavsiye ederim.Çünkü Kara Ev Tılsımın devamı.Orada JACK in çoçukluğu anlatılıyor.Ayrıca bu iki kitab Kara Kule serisi ile yakından iligili Bu serinin yan kitapları.Kara Kulenin atamosferini hissedebiliyorsunuz.Ama Kara Kule serisi (serinin son kitabı) ile bu kitapta anlatılanlar arasında bazı çelişkiler var.Dikkatli okuyucular bunu görecektir.
http://beneaththeground.hareketforum.com

Stephen King - Kara Ev
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Stephen King - 'O'
» Stephen King - Christine
» Stephen King - Falcı
» Stephen King - Sadist
» Stephen King - Çağrı