Anam... Zombiler geliyor kaçın!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Zombilerin toplanacağı yeni mekan...

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Seri Katil Sözleri

YazarMesaj
Admin
Admin
Admin
Admin

Seri Katil Sözleri Empty
MesajKonu: Seri Katil Sözleri   Seri Katil Sözleri EmptyPerş. Ağus. 06, 2009 6:10 pm

Ben masumum. Umarım size de tecavüz ederler bok çuvalları"
"Onların paralarını çaldım, onları öldürdüm ve yine yapacağım ve başka birini öldüreceğimi biliyorum çünkü uzun süre insanlardan nefret ettim."
"Yaptığım her şeyin altında korkunç bir öfke yatıyor. İdam edilmem gerek çünkü eğer hapisten çıkacak olursam yine cinayet işlerim."
Tam adı "Aileen Carol Wuornos

ALBERT DESALVO
"Ben mi? Ben kadınlara zarar vermem. Ben kadınları severim."

Albert Fish Early 1900's

"Gerçek acının son aşaması olarak gördüğüm ölüm fikrini çok sevdim"

Rustov Kasabı-Vahşi Kızıl

"Ben doğanın bir hatasıyım, deli bir hayvanım”

"Yaptıklarımı cinsel bir tatmin için değil, daha çok huzur bulabilmek için yaptım"

CARL PANZRAM
"Keske tüm insanligin tek bir boynu olsaydi ve o da benim elimde olsaydi"
“Bütün bunlarin hiçbiri için en ufak bir pismanlik ve üzüntü duymuyorum”
“Biraz düsünmek için bir kenara oturmustum. Orada otururken 11 ya da 12 yasinda bir çocuk geldi. Bir seyler ariyordu. Buldu da. Onu birkaç yüz metre uzaklikta bir tas ocagina *****rdüm. Onu orada biraktim, ama önce tecavüz ettim, sonra da öldürdüm. Onu biraktigim sirada beyni kulaklarindan çikiyordu ve asla bundan daha ölü olamazdi.”

CHARLES MANSON VE AILESI
“Bana tepeden bakarsaniz, bir aptal görürsünüz. Bana asagidan bakarsaniz, tanrinizi görürsünüz. Bana tam karsimdan bakarsaniz, kendinizi görürsünüz”(Charles Manson)

“Vay be, hakikaten uçtum.”
(Manson ailesinin üyesi Susan Atkins, Sharon Tate’in ellerine bulasan kanini yaladiktan sonra bu sözü söylemistir)

DAVID BERKOWITZ
SAM’IN OGLU
“Ben Sam’in ogluyum. Küçük bir veledim.”
“Onlari incitmek istemedim. Onlari sadece öldürmek istedim”

EDMUND KEMPER
The Co-Ed Killer
“Yalnizca büyükannemi öldürmenin nasil bir his oldugunu merak ettim”

EDWARD GEIN (ED GEİN)
08/27/1906-07/26/1984
“Bana doğru gelen güzel bir kız görünce iki şey düşünürüm.
Bir yanım onunla çıkmak ona gerçekten iyi hoş davranmak gerektiği gibi davranmak ister.
Öteki yanım mızrağın ucuna geçirilmiş kafasının nasıl görüneceğini.”

HAROLD SHİPMAN
Bütün şüphelerin ötesindeki katil

HENRY LEE LUCAS
“Birini öldürmek, sokağa çıkmak gibi bir şeydir. Eğer bir kurban istiyorsam, sokağa çıkar ve bir tane bulurum.”
“Seks benim zayıf noktalarımdan biridir. Yapabildiğim her şekilde seks yaparım. Eğer bunun için birini zorlamak durumundaysam, yaparım.. Onlara tecavüz ederim; bunu yaptım. Onlarla seks yapmak için hayvanları öldürdüm ve onlarla canlıyken de seks yaptım

JEFFREY LIONEL DAHMER
Milwaukee Canavari (05/21/1960-11/28/1994)
"Onlari yedigimde içimde tekrar dirileceklerini umut ediyordum"
"Bu yaptiklarimi bir insanin yapabilecegine inanmam çok zor"

JOHN WAYNE GACY
Idami normalden iki kat uzun sürmüs. Son sözü "-Kiçimi öpebilirsiniz” olmuştur

RICHARD RAMIREZ
Night Stalker (GECE AVCISI)
“Sizi ahmaklar beni hasta ediyorsunuz. Intikamim alinacak. Hepimizin içinde bir seytan yasar.”

THEODORE ROBERT BUNDY
(1946-1989)
“Biz seri Katiller, oğullarınızız, kocalarınızız, biz her yerdeyiz. Ve yarın çocuklarınızdan daha çoğu ölmüş olacak.”
"Bazen kendimi vampir gibi hissediyorum"

ZODİAC KİLLER
‘İnsanları öldürmeyi seviyorum, çünkü çok eğlenceli’
'İnsanları avlamak, bütün sporlardan daha çok heyecanlandırıyor’

karındeşen jack

Sayin Yetkili,

Kulagima sürekli polisin beni yakaladigina dair haberler çaliniyor, ama beni uzun bir süre daha yakalayamayacaklar. Çok zeki görünüp dogru iz üzerinde olduklarini söylediklerinde çok gülüyorum... Ben orospularin pesindeyim ve yakalanincaya kadar onlari desmeye devam edecegim. Son isim çok muhtesemdi. Bayana bagirmasi için firsat bile vermedim. Beni simdi nasil yakalayabilirler. Isimi seviyorum ve yeniden baslamak istiyorum. Yakinda benim komik oyunlarimi yeniden duyacaksiniz... Biçagim saglam ve keskin ve eger bir sansim olursa yeniden baslamak istiyorum. Iyi sanslar.

Tüm samimiyetimle,
Karindesen Jack
http://beneaththeground.hareketforum.com

Seri Katil Sözleri
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Seri Katil mi Yoksa Bir Mucit miı?
» KANCALI KATİL!!!
» >>>sEri kAtiLLeRin 20 oRtAk öZeLLiğİ<<<